Trzebinia, małopolskie

Das Company sp. z o.o.

Trzebinia, małopolskie

Przedsiębiorstwo DAS Company oferuje klientom wysokiej jakości namioty imprezowe i nie tylko. Namioty wykonane są z wysokiej jakości poszyć, które wytrzymują skrajnie niskie i wysokie temperatury (od -30 do +60 stopni Celsjusza), są również odporne na deszcze, czy też nawet opady śniegu.

Infra Skan Usługi inżynierskie

Trzebinia, małopolskie

Jeżeli ktoś z Państwa szuka inżynierów wyspecjalizowanych w badaniu kanalizacji, lokalizacji wycieków, osuszaniu budynków czy chociażby świadczeniu usług termowizyjnych, to zachęcamy do kontaktu z firmą Infra Skan, o której więcej pod adresem www.Infraskan.pl.

Serwis Budowy S.A.

Trzebinia, małopolskie

Chcecie zamówić akcesoria do rusztowań, ale nie wiecie gdzie? Zgłoście się do nas, a my przygotujemy Wam dokładnie taką ofertę, jaka jest najlepsza. Nasza firma oferuje bardzo duży wybór samych rusztowań jak i potrzebnych do nich akcesoriów.

Komserwis Sp. z o. o.

Trzebinia, małopolskie

Firma Konwers projektuje i wykonuje atrakcyjne i supertrwałe elementy małej architektury miejskiej: ławki parkowe, kosze na śmieci, donice betonowe, stojaki na rowery czy słupki uliczne.

Halplan

Trzebinia, małopolskie

Na stronie halplan.pl zapoznasz się z bogatą ofertą namiotów różnego typu. W katalogu produktów znajdziesz: namioty ogrodowe, namioty imprezowe, namioty handlowe, namioty magazynowe oraz hale namiotowe magazynowe, warsztatowe i przemysłowe. Masz pytania lub wątpliwości?

Unimetal Recycling sp. z o.o.

Trzebinia, małopolskie

Na stronę unimetalrecycling.pl zapraszamy Klientów, którzy są zainteresowani sprzedażą metalowych katalizatorów, a także ich monolitu. W branży swoje usługi świadczymy nieprzerwanie od roku 2000.

Strobos

Trzebinia, małopolskie

Oświetlenie ostrzegawcze dla pojazdów specjalnych to główna dziedzina działalności firmy STROBOS. Zarys naszej oferty to mini belki sygnalizacyjne, zwykłe belki sygnalizacyjne, lampy pojedyncze, stroboskopy, kierunkowe lampy ostrzegawcze, nagłośnienie, montaż na pojazdach.