Lesznowola, mazowieckie

Estancia Group

Lesznowola, mazowieckie

Jako agencja eventowa z bogatym doświadczeniem, proponujemy bardzo oryginalne rozwiązanie w postaci niesztampowych mebli z palet oraz wykonywania różnych profesjonalnych aranżacji.

WILO POLSKA Sp. z o.o.

Lesznowola, mazowieckie

W firmie Wilo specjalizujemy się w realizowaniu produkcji pomp oraz systemów pompowych między innymi do ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji, odprowadzania czy oczyszczania ścieków. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom doradztwo w tematach takich jak jaka pompa do przepompowni ścieków.

Wypożyczalnia i sprzedaż przyczep i lawet KAM-Przyczepki

Lesznowola, mazowieckie

Warto już teraz z bliska sprawdzić oferowane przez nas rozwiązania w kategorii sprzedaży lub wynajmu na korzystnych warunkach przyczep samochodowych i lawet. Warto też podkreślić, że dzięki naszym propozycjom, szybko znajdziesz dla siebie najlepiej dopasowany wariant dla swojego zapotrzebowania.

Gastro Center Dariusz Derela

Lesznowola, mazowieckie

Firma Gastro Center zajmuje się profesjonalnym cateringiem. Fachowe wsparcie i doradztwo są tutaj standardem. Firma zajmuje się kompleksową usługą cateringową poprzez dobór odpowiedniego wyposażenia, aranżację wnętrz, obsługę wszelkich imprez okolicznościowych.