Brwinów, mazowieckie

Zakład Wydawniczo Poligraficzny Megraf Krzysztof Burzec

Brwinów, mazowieckie

Działalność firmy Megraf opiera się na usługach poligraficznych, w tym w szczególności na druku metodą offsetową. Przedsiębiorstwo posiada dwudziestoletnie doświadczenie, gwarantuje klientom rzetelnie wykonane zamówienia oraz krótkie terminy realizacji dzięki trójzmianowemu systemowi pracy.

Effect Media Rafał Kolbus

Brwinów, mazowieckie

Sklep internetowy Forb oferuje trwałe baterie kuchenne i łazienkowe pasujące do aranżacji w różnym stylu. Proponujemy linie produktów o wzornictwie nowoczesnym oraz retro. Wśród naszego asortymentu dostępne są baterie do kuchni oraz natryskowe, wannowe i przeznaczone do umywalek.

ARH - C Paweł Wiśniewski

Brwinów, mazowieckie

SPEKTRUM to Centrum Kompleksowej Terapii Psychologiczno-Pedagogicznej z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim. Przedsiębiorstwo świadczy usługi takie jak: prowadzenie terapii dla dzieci i dorosłych oraz stawianie diagnozy. Zespół specjalistów oferuje pomoc psychologa dziecięcego, a także logopedy.

Usługi Imigracyjne H&M

Brwinów, mazowieckie

W Polsce, aby można było zatrudnić osoby z zagranicy, konieczne jest posiadanie zezwolenia na pracę typu A. Firma H&M Usługi Imigracyjne składa odpowiednie wnioski i pomaga uzyskać legalne zezwolenia na pracę oraz inne niezbędne dokumenty.

Agnieszka Roszkowska-Urbaniak In plus Consulting

Brwinów, mazowieckie

Specjalnością naszej firmy In-Plus jest realizowanie profesjonalnych oraz kompleksowych usług w zakresie prowadzenie zarówno ksiąg handlowych oraz podatkowych.